SuperMemo już od 20 lat tworzy rozwiązania nauki języków dla dzieci. Metoda SuperMemo jest skuteczna również w nauczaniu najmłodszych, a multimedialny kurs Memo the Dragon pomaga wykorzystać atuty SuperMemo.

Nauka słówek z SuperMemo

Metoda SuperMemo wykorzystuje naukowe odkrycia dotyczące uczenia się i funkcjonowania ludzkiej pamięci. Specjalnie opracowany algorytm przypomina słowa i zwroty w momentach, w których grozi nam ich zapomnienie. To sprawia, że opanowujemy materiał szybko i trwale!

Dla małych poliglotów

Dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę i naśladowanie otoczenia. Wykorzystując to, SuperMemo wspiera nauczanie języków obcych w sposób podobny do tego, w jaki poznajemy język ojczysty. Najmłodsi mogą się uczyć angielskiego na długo przed tym, zanim poznają litery!

Multimedialny Smok

Z kursem Memo The Dragon nauka angielskiego staje się dla najmłodszych zabawą. Gry, piosenki czy kolorowe karty to czysta frajda. Smok rośnie wraz z każdym słówkiem zapamiętanym przez dziecko! A multimedialna formuła kursu pozwala na wspieranie nauczania przedszkolnego w domu nawet przez rodziców, którzy sami nie znają angielskiego!

Po zakupie otrzymasz na email link do ściągnięcia programu multimedianego, podręcznika w pdf oraz kodu do aplikacji na Androida.
Po zakupie otrzymujesz paczkę z programem multimedialnym na CD, podręcznikiem oraz kodem do aplikacji na Androida.